Täpsema ja kiirema tulemuse saavutamiseks soovitame Teil võtta kaasa või saata meilile (info@k-konstruktor.com) praeguse köögi (ruumi) joonis, plaan või eskiis, milllel on näidatud uste, akende, ventilatsiooni, vee ja elektripistikupesade asukohad. Abiks on ka telefoniga tehtud foto. Kavandatava mööbli, kappide, tehnika ning nende paigutuse osas soovitame mõtleda ruumi suurusele, pere koosseisule, paigutamist vajavate asjade hulgale ning kindlasti Teie harjumustele ning köögis toimetamise mugavusele. Lisaks soovidele ja vajadustele soovitame mõtelda ka uue köögi eelarvele või kulude piirile. Proovige vastata ka järgmisele küsimustele: kas integreeritud või eraldiseisev tehnika, kas ümar, kandiline, ühe või kahe auguga valamu, milline võiks olla segisti? Ka valgustitel on määrav roll köögi disainimisel ja hilisemal kasutamisel – nüüdisaegsed lahendustel on väga palju võimalusi. Võib-olla soovite töötasapinna sisse integreerida juhtmevaba telefonilaadija või BT kõlari? Kui Te neid vastuseid ei tea, ei pea muretsema. Tulge meie juurde ja me aitame. Kui kõik küsimused vastatud ja plaan on koos, vormistame tellimuse ning pärast selle kinnitamist teostatakse täpne mõõtmine mööbli tulevases asukohas.

Tellimuse vormistamisel soovime Teiepoolse kinnitusena ettemaksu 50% ulatuses Tellimuse kinnituses toodud kogumaksumusest ning selle kohta väljastame ka vastava arve. Ülejäänud osa (veel tasumata osa Tellimuse kogusummast) peab olema laekunud enne kauba väljastamist ehk enne transpordi ning paigalduse algust. Paigaldust mittenõudvate mööbliesemete puhul peab olema kogusumma tasutud enne kauba üleandmist.

OÜ K.Konstruktor mööblile kehtib 2-aastane pretensioonide esitamise aeg alates paigaldusest või üleandmise hetkest. Kõrvaldame kõik puudused, mis on tõestatult põhjustatud valmistamise defekti või materjali praagi poolt. Blum (Austria) furnituuri puhul on hingede garantii 200 000 tsüklit kinni-lahti, sahtlisüsteemidele 150 000 tsüklit kinni-lahti. Garantiinõuded ei kehti juhul, kui vigastused on põhjustatud liigsest koormusest, valest kasutamisest, valest tehnilisest hooldusest, ohutusnõuete mittetäitmisest, normaalsest kulumisest (kriimustused tööpindadel, kriimustused ja täkked fassaadidel, liigse vee sattumine naturaalpuidust pindadele ja tööpindade liitekohtadele jne). Mööbli kasutus- ja hooldusjuhendit saad vaadata ja alla laadida siit: Mööbli kasutus- ja hooldusjuhend.

OÜ K.Konstruktor

Sõpruse pst 29, 10615 Tallinn
Registrikood: 10893312
VAT nr. EE100796434

Salong:

Sõpruse pst 29, 10615 Tallinn
Avatud: E-R 10-18
Tel: 656 28 78 või 53 01 99 59
E-mail: info@k-konstruktor.com

Vajuta siia ja vaata asukohta kaardil

Arveldusarved:

SEBpank:
IBAN: EE471010220027145019
SEB BIC/SWIFT: EEUEE2X

LHV pank:
IBAN EE387700771002054037
LHV SWIFT/BIC: LHVBEE22

Espresso Grupp – Jura kohvimasinad ja tunnustatud kohvioad otse Itaaliast!

Täname Teid ostu eest! Me siiralt loodame, et uus sisustus toob Teile rõõmu ja positiivseid emotsioone! Et vältida hilisemaid probleeme, palume Teil enne mööbli kasutamist põhjalikult tutvuda all oleva informatsiooniga. Järgides all toodud soovitusi ja nõuandeid, suudate Te säilitada mööbli alati parimas seisukorras, mis võimaldab Teil tunduvalt pikendada toote eluiga. Mööbli hooldamise nõuete ja reeglite rikkumisel, kaotab Tellija/Ostja õiguse garantiihooldusele.

Kuna mööblitooted on tundlikud valguse, niiskuse, kuivuse, sooja ja külma suhtes, soovitatakse vältida ühe või mitme loetletud tingimuse kestvust, sest see tingib lakk- ja värvkatete kiirendatud vananemise ja mööbli puitelementide kaardumise ja deformatsiooni, mis võivad mõjutada Teie mööblitoodete välisilmet.

VALGUS

Vältige päikesekiirte otsest sattumist mööblitoodetele. Pikaajaline otsene päikesekiirte toime üksikutele aladele võib põhjustada nende kromaatiliste omaduste languse võrreldes teiste aladega, mis puutusid vähem kokku päikesekiirtega.

TEMPERATUUR

Liiga kuum või külm temperatuur ning äkilised temperatuurikõikumised võivad tõsiselt kahjustada mööblitoodet või selle osasid. Mööbliesemed peaksid paiknema vähemalt ühe meetri (1 m) kaugusel kütte- ja soojusallikatest. Soovitatav õhutemperatuur säilitamisel ja (või) kasutuse kaigus on -10С kuni +25С. Ärge asetage mööblile kuumi esemeid (triikraud, nõud keeva veega jms.), vältige kiirguste pikaajalist toimet toodetele (võimsate lampide valgus, varjestamata mikrolainekiirgused vms.), mis põhjustavad kuumenemist.

NIISKUS

Soovitatav mööblieseme asukoha suhtelise niiskuse tase on 60% – 70%. Ei ole soovitatav hoida mööbli asukoharuumis äärmuslikke niiskeid või kuivi tingimusi, ja veelgi enam nende perioodilist vaheldumist. Hoidke mööblipindu alati taielikult kuivana. Mööblipindade ja detailide eest hoolitsemisel kasutage alati kuiva pehmet lappi. Tööpindade (lauaplaadid, kraanikausid jms) hoolitsemisel tuleks reeglina kasutada pehmet niisket lappi, poroloonist švammi või spetsiaalseid harjasid. Vajadusel võib kasutada vastavaid puhastusvahendeid. Et vältida plekkide, veelaikude teket ja mööblitoodete ning nende osade kahjustamist, palume koheselt puhastada mistahes mööblipinna kohe pärast mustuse tekkimist. Hooldamiseks (puhastamiseks) on lubatud kasutada väheses koguses neutraalse pesuvahendi nõrka vesilahust. Peale puhastustoimingute lõpetamist tuleb puhastatud pind hoolikalt kuivatada (kuivaks pühkida) ning samuti kuivatada kõik mööblipinnad, mis hoolduse käigus on saanud niiskeks. Raskesti eemaldatava määrdumise korral soovitame kasutada spetsiaalseid puhastusvahendeid, mis on mõeldud just mööbli puhastamiseks. Lisaks kohastele puhastusomadustele omavad sellised puhastusvahendid poleerivat, kaitsvat, aromatiseerivat, desinfitseerivat või teisi kasulikke omadusi. Sellisel juhul tuleb kindlasti järgida puhastusvahendi tootja antud juhiseid ja soovitusi. Agressiivsed keskkonnad ja abrasiivsed materjalid Igal juhul tuleb vältida agressiivsete vedelike (happed, leelised, õlid, lahustid jms.) sattumist mööblile. Niisugused ained ja ühendid on keemiliselt aktiivsed – reaktsioon nendega toob kaasa negatiivseid tagajärgi, mis võivad kahjustada Teie vara või isegi tervist.

TUULUTAMINE

Ei soovitata varjata õhulõõri/resti ja õhuava, mis on vajalikud elektrimajapidamisriistade ja tehnika ventileerimiseks.

KLAASPINAAD

Klaasist seinapaneelide puhastamiseks tuleb kasutada klaasipuhastusvahendeid. Ei tohi kasutada abrasiivseid materjale, kriipivaid metallkiudest või laastkattega švamme. Klaaspaneel ei tohi kokku puutuda leegiga! Klaaspaneeli ülekuumenemine (temperatuur üle 900C) võib põhjustada toote kahjustust või mööblil oleva kujutise kahjustust. Kaitske klaaspaneeli löökide eest! Keelatud on asetada klaaspinnale raskeid esemeid, pidades meeles, et klaas on habras materjal ja võib puruneda löögi tagajärjel.

KOORMUS

Majapidamismööbli ekspluatatsiooni käigus ei või rakendada suuremat jõudu uste avamiseks, väljatõmmatavate sahtlite, ja muudele reguleeritavatele osadele kui nende liigutamiseks vajalik. Jaotage kappide ja sahtlite sisu koormus ühtlaselt – asetades raskemad esemed äärtele ja kergemad keskkohale, arvestades lubatud piirkoormust mehhanismidele. Ülaltoodud lihtsate soovituste ja nõuannete järgimine, võimaldab Teil säilitada mööbli alati parimas seisukorras ja tootest kaua aega rõõmu tunda – see teeb Teie elu lihtsamaks ning mugavamaks.

HEAD KASUTAMIST!

Sertifikaadid​

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

    Teie Nimi*

    Teie e-mail*

    Teie teade*