TĂ€psema ja kiirema tulemuse saavutamiseks soovitame Teil vĂ”tta kaasa vĂ”i saata meilile (info@k-konstruktor.com) praeguse köögi (ruumi) joonis, plaan vĂ”i eskiis, milllel on nĂ€idatud uste, akende, ventilatsiooni, vee ja elektripistikupesade asukohad. Abiks on ka telefoniga tehtud foto. Kavandatava mööbli, kappide, tehnika ning nende paigutuse osas soovitame mĂ”tleda ruumi suurusele, pere koosseisule, paigutamist vajavate asjade hulgale ning kindlasti Teie harjumustele ning köögis toimetamise mugavusele. Lisaks soovidele ja vajadustele soovitame mĂ”telda ka uue köögi eelarvele vĂ”i kulude piirile. Proovige vastata ka jĂ€rgmisele kĂŒsimustele: kas integreeritud vĂ”i eraldiseisev tehnika, kas ĂŒmar, kandiline, ĂŒhe vĂ”i kahe auguga valamu, milline vĂ”iks olla segisti? Ka valgustitel on mÀÀrav roll köögi disainimisel ja hilisemal kasutamisel – nĂŒĂŒdisaegsed lahendustel on vĂ€ga palju vĂ”imalusi. VĂ”ib-olla soovite töötasapinna sisse integreerida juhtmevaba telefonilaadija vĂ”i BT kĂ”lari? Kui Te neid vastuseid ei tea, ei pea muretsema. Tulge meie juurde ja me aitame. Kui kĂ”ik kĂŒsimused vastatud ja plaan on koos, vormistame tellimuse ning pĂ€rast selle kinnitamist teostatakse tĂ€pne mÔÔtmine mööbli tulevases asukohas.

Tellimuse vormistamisel soovime Teiepoolse kinnitusena ettemaksu 50% ulatuses Tellimuse kinnituses toodud kogumaksumusest ning selle kohta vĂ€ljastame ka vastava arve. ÜlejÀÀnud osa (veel tasumata osa Tellimuse kogusummast) peab olema laekunud enne kauba vĂ€ljastamist ehk enne transpordi ning paigalduse algust. Paigaldust mittenĂ”udvate mööbliesemete puhul peab olema kogusumma tasutud enne kauba ĂŒleandmist.

OÜ K.Konstruktor mööblile kehtib 2-aastane pretensioonide esitamise aeg alates paigaldusest vĂ”i ĂŒleandmise hetkest. KĂ”rvaldame kĂ”ik puudused, mis on tĂ”estatult pĂ”hjustatud valmistamise defekti vĂ”i materjali praagi poolt. Blum (Austria) furnituuri puhul on hingede garantii 200 000 tsĂŒklit kinni-lahti, sahtlisĂŒsteemidele 150 000 tsĂŒklit kinni-lahti. GarantiinĂ”uded ei kehti juhul, kui vigastused on pĂ”hjustatud liigsest koormusest, valest kasutamisest, valest tehnilisest hooldusest, ohutusnĂ”uete mittetĂ€itmisest, normaalsest kulumisest (kriimustused tööpindadel, kriimustused ja tĂ€kked fassaadidel, liigse vee sattumine naturaalpuidust pindadele ja tööpindade liitekohtadele jne). Mööbli kasutus- ja hooldusjuhendit saad vaadata ja alla laadida siit: Mööbli kasutus- ja hooldusjuhend.

OÜ K.Konstruktor

SÔpruse pst 29, 10615 Tallinn
Registrikood: 10893312
VAT nr. EE100796434

Salong:

SÔpruse pst 29, 10615 Tallinn
Avatud: E-R 10-18, L 10-15
Tel: 656 28 78 vÔi 53 01 99 59
E-mail: info@k-konstruktor.com

Vajuta siia ja vaata asukohta kaardil

Arveldusarved:

SEB pank:
IBAN: EE471010220027145019
SEB BIC/SWIFT: EEUEE2X

LHV pank:
IBAN EE387700771002054037
LHV SWIFT/BIC: LHVBEE22

TÀname Teid ostu eest! Me siiralt loodame, et uus sisustus toob Teile rÔÔmu ja positiivseid emotsioone! Et vÀltida hilisemaid probleeme, palume Teil enne mööbli kasutamist pÔhjalikult tutvuda all oleva informatsiooniga. JÀrgides all toodud soovitusi ja nÔuandeid, suudate Te sÀilitada mööbli alati parimas seisukorras, mis vÔimaldab Teil tunduvalt pikendada toote eluiga. Mööbli hooldamise nÔuete ja reeglite rikkumisel, kaotab Tellija/Ostja Ôiguse garantiihooldusele.

Kuna mööblitooted on tundlikud valguse, niiskuse, kuivuse, sooja ja kĂŒlma suhtes, soovitatakse vĂ€ltida ĂŒhe vĂ”i mitme loetletud tingimuse kestvust, sest see tingib lakk- ja värvkatete kiirendatud vananemise ja mööbli puitelementide kaardumise ja deformatsiooni, mis vĂ”ivad mĂ”jutada Teie mööblitoodete vĂ€lisilmet.

VALGUS

VĂ€ltige pĂ€ikesekiirte otsest sattumist mööblitoodetele. Pikaajaline otsene pĂ€ikesekiirte toime ĂŒksikutele aladele vĂ”ib pĂ”hjustada nende kromaatiliste omaduste languse vĂ”rreldes teiste aladega, mis puutusid vĂ€hem kokku pĂ€ikesekiirtega.

TEMPERATUUR

Liiga kuum vĂ”i kĂŒlm temperatuur ning Ă€kilised temperatuurikõikumised vĂ”ivad tĂ”siselt kahjustada mööblitoodet vĂ”i selle osasid. Mööbliesemed peaksid paiknema vĂ€hemalt ĂŒhe meetri (1 m) kaugusel kĂŒtte- ja soojusallikatest. Soovitatav Ă”hutemperatuur sĂ€ilitamisel ja (vĂ”i) kasutuse kaigus on -10ĐĄ kuni +25ĐĄ. Ärge asetage mööblile kuumi esemeid (triikraud, nĂ”ud keeva veega jms.), vĂ€ltige kiirguste pikaajalist toimet toodetele (vĂ”imsate lampide valgus, varjestamata mikrolainekiirgused vms.), mis pĂ”hjustavad kuumenemist.

NIISKUS

Soovitatav mööblieseme asukoha suhtelise niiskuse tase on 60% – 70%. Ei ole soovitatav hoida mööbli asukoharuumis ÀÀrmuslikke niiskeid vĂ”i kuivi tingimusi, ja veelgi enam nende perioodilist vaheldumist. Hoidke mööblipindu alati taielikult kuivana. Mööblipindade ja detailide eest hoolitsemisel kasutage alati kuiva pehmet lappi. Tööpindade (lauaplaadid, kraanikausid jms) hoolitsemisel tuleks reeglina kasutada pehmet niisket lappi, poroloonist ĆĄvammi vĂ”i spetsiaalseid harjasid. Vajadusel vĂ”ib kasutada vastavaid puhastusvahendeid. Et vĂ€ltida plekkide, veelaikude teket ja mööblitoodete ning nende osade kahjustamist, palume koheselt puhastada mistahes mööblipinna kohe pĂ€rast mustuse tekkimist. Hooldamiseks (puhastamiseks) on lubatud kasutada vĂ€heses koguses neutraalse pesuvahendi nĂ”rka vesilahust. Peale puhastustoimingute lĂ”petamist tuleb puhastatud pind hoolikalt kuivatada (kuivaks pĂŒhkida) ning samuti kuivatada kĂ”ik mööblipinnad, mis hoolduse kĂ€igus on saanud niiskeks. Raskesti eemaldatava mÀÀrdumise korral soovitame kasutada spetsiaalseid puhastusvahendeid, mis on mĂ”eldud just mööbli puhastamiseks. Lisaks kohastele puhastusomadustele omavad sellised puhastusvahendid poleerivat, kaitsvat, aromatiseerivat, desinfitseerivat vĂ”i teisi kasulikke omadusi. Sellisel juhul tuleb kindlasti jĂ€rgida puhastusvahendi tootja antud juhiseid ja soovitusi. Agressiivsed keskkonnad ja abrasiivsed materjalid Igal juhul tuleb vĂ€ltida agressiivsete vedelike (happed, leelised, Ă”lid, lahustid jms.) sattumist mööblile. Niisugused ained ja ĂŒhendid on keemiliselt aktiivsed – reaktsioon nendega toob kaasa negatiivseid tagajĂ€rgi, mis vĂ”ivad kahjustada Teie vara vĂ”i isegi tervist.

TUULUTAMINE

Ei soovitata varjata õhulõõri/resti ja õhuava, mis on vajalikud elektrimajapidamisriistade ja tehnika ventileerimiseks.

KLAASPINAAD

Klaasist seinapaneelide puhastamiseks tuleb kasutada klaasipuhastusvahendeid. Ei tohi kasutada abrasiivseid materjale, kriipivaid metallkiudest vĂ”i laastkattega ĆĄvamme. Klaaspaneel ei tohi kokku puutuda leegiga! Klaaspaneeli ĂŒlekuumenemine (temperatuur ĂŒle 900C) vĂ”ib pĂ”hjustada toote kahjustust vĂ”i mööblil oleva kujutise kahjustust. Kaitske klaaspaneeli löökide eest! Keelatud on asetada klaaspinnale raskeid esemeid, pidades meeles, et klaas on habras materjal ja vĂ”ib puruneda löögi tagajĂ€rjel.

KOORMUS

Majapidamismööbli ekspluatatsiooni kĂ€igus ei vĂ”i rakendada suuremat jĂ”udu uste avamiseks, väljatõmmatavate sahtlite, ja muudele reguleeritavatele osadele kui nende liigutamiseks vajalik. Jaotage kappide ja sahtlite sisu koormus ĂŒhtlaselt – asetades raskemad esemed ÀÀrtele ja kergemad keskkohale, arvestades lubatud piirkoormust mehhanismidele. Ülaltoodud lihtsate soovituste ja nĂ”uannete jĂ€rgimine, vĂ”imaldab Teil sĂ€ilitada mööbli alati parimas seisukorras ja tootest kaua aega rÔÔmu tunda – see teeb Teie elu lihtsamaks ning mugavamaks.

HEAD KASUTAMIST!

Sertifikaadid​

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

    Teie Nimi*

    Teie e-mail*

    Teie teade*