Parema ja kiirema tulemuse saavutamiseks tuleb Teil kaasa võtta köögi plaan või eskiis koos mõõtude ning uste, akende, ventilatsiooni, vee ja elektripistikupesade asukohaga. Kappide paigutus ja liik sõltub Teie ruumi suurusest, pere koosseisust, paigutamist vajavate asjade hulgast ning kindlasti Teie mugavuse vajadusest. Hea vihje siit
Läbi tasub ka mõelda kõik Teie pere vajadused ning ootused ja määrata mööbliga seotud kulude piir või kulum. Eelarve tehnikale, kas integreeritud või eraldiseisvana. Kraanikauss, kas ümmargune, kandiline, ühe-kahe auguga, mis segisti. Ka valgustitel on määrav roll köögi disainimisel, alates uputatavatest halogeenvalgustitest kuni LED valgustiteni.
Kui kõik need küsimused on läbi arutatud teostame täpse mõõtmise peale mööbli tellimist.

Tasumine

Tellimuse vormistamisel soovime ettemaksuna 50% mööbli kogumaksumusest. Enne paigaldust alustamist tuleb tasuda teine pool kogusummast (kui ei ole kokkulepitud teisiti). Paigaldust mittenõudvate mööbliesemete puhul tasutakse teine osamakse 50% kogusummast enne mööbliüleandmist.

Kindel garantii

K.Konstruktor OÜ mööblile kehtib 2-aastane pretensioonide esitamise aeg alates paigaldusest või üleandmise hetkest. Kõrvaldame kõik puudused, mis on tõestatult põhjustatud valmistamise defekti või materjali praagi poolt. Kasutame ainult Blum (Austria) furnituuri. Hingedele garantii 200 000 tsüklit kinni-lahti. Sahtlisüsteemidele garantii 150 000 tsüklit kinni-lahti.
Garantiinõuded ei kehti juhul, kui vigastused on põhjustatud liigsest koormusest, valest kasutamisest, valest tehnilisest hooldusest, ohutusnõuete mittetäitmisest, normaalsest kulumisest (kriimustused tööpindadel, kriimustused ja täkked fassaadidel, liigse vee sattumine naturaalpuidust pindadele ja tööpindade liitekohtadele jne).

Mööbli kasutus- ja hooldusjuhendit saad vaadata ja alla laadida siit: Mööbli kasutus- ja hooldusjuhend